fbpx

O mnie

Witaj na moim blogu!

 

Nazywam się Mirosława Trenerowska.

Z wykształcenia jestem mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, z zawodu Specjalistą ds. Content Marketingu, z pasji blogerką lifestylowo-parentingową, a do tego wszystkiego jeszcze żoną i mamą: 8-letniego Aleksa i 4-letniej Oliwki. Urodziłam się w Bydgoszczy, mieszkam i pracuję w Poznaniu, mam 34 lata, a więcej o moich działaniach, projektach i sukcesach możesz przeczytać w zakładkach Współpraca oraz Media.

 

 

Na moim blogu znajdziesz wpisy skupiające się wokół następujących tematów:

 

ZDROWY STYL ŻYCIA

 

W tej kategorii zawiera się zdrowe odżywianie, dbałość o samopoczucie i lepszą sylwetkę, a także eksperckie teksty dotyczące dietetyki czy zdrowia – takie jak na przykład alergia pokarmowa czy mutacja MTHFR. Znajdziesz tu też szereg wpisów powstałych przy okazji współprowadzenia projektu ProbleMatki z lekarzem pediatrą traktujących m.in. o badaniach profilaktycznych, wyborze lekarza pediatry, wizycie patronażowej czy karmieniu piersią.

Wszystkie tematy (i współprace komercyjne) jakich się podejmuję zawsze są zgodne z moimi doświadczeniami i bazują na rzetelnych badaniach naukowych – przykładem mogą być takie moje artykuły jak np. ten o pieluszkach ekologicznych dla dzieci czy o przy wyborze najlepszej pasty do zębów dla dziecka. O żywieniu w kontekście dbałości o zdrowie czy też przepisów zdarza mi się opowiadać zarówno w programach telewizyjnych, jak i przy różnego rodzaju projektach – wszystko znajduje się w zakładce Media.

 

 

CIĄŻA I MACIERZYŃSTWO

 

Prowadzę jedyny blog w Polsce, który tak szeroko traktuje o komplikacjach w ciąży oraz jej utracie. Pomogłam już tysiącom czytelniczek dzieląc się własnymi doświadczeniami w tym zakresie, codziennie odpowiadam na niezliczone ilości wiadomości z prośbą o pomoc, udzieliłam nawet w tym temacie wywiadu oraz wystąpiłam w programach telewizyjnych (ponownie odsyłam Cię do zakładki Media).

Dodatkowo, miałam przyjemność dwukrotnie organizować wydarzenie dla kobiet w ciąży i mam dzieci w wieku 0-3 lata w Poznaniu – odbyły się już dwie edycje Spotkania w Kolorze Blond. Na blogu sporo opowiadam o swoich dzieciach oraz produktach i usługach, które moje macierzyństwo wspierają. Czytelniczki cenią sobie moje inspiracje prezentowe oraz wszelkie rekomendacje w tematyce okołodziecięcej.

 

i

ORGANIZACJA ŻYCIA

 

Mówiąc krótko: łączę perfekcjonizm z prawdziwym życiem. Pokazuję w dość przyziemny sposób jak ułatwiać swoje życie, planować codzienność oraz zarządzać organizacją życia domowego.

Odkąd założyłam firmę, co jakiś czas pojawiają się u mnie praktyczne teksty dotyczące planowania w naszym domu, prowadzenia działalności gospodarczej czy też organizacji pracy zdalnej z dziećmi (w czasie pandemii wiele osób potrzebowało tego rodzaju pomocnych treści).

Na blogu od czasu do czasu pojawiają się również artykuły recenzujące sprzęty i artykuły gospodarstwa domowego oraz produkty dla dzieci (zerknij w zakładkę Recenzje).

 

 

LIFESTYLE,

 

w tym beauty i skincare. Dbam o swój wygląd oraz formę po ciążach i porodach oraz trenuję siłowo co często pokazuję na blogu (np. tutaj) oraz w swoich kanałach social media. 

Zdecydowana większość moich czytelniczek to ciężarne i mamy, które inspiruję do podejmowania różnego rodzaju działań w sferze pielęgnacji. Doradzam również rozwijającym się markom z branży beauty oraz prowadzę dla nich dodatkowe działania marketingowe.

 

sesja kobieca

 

Prowadzę także kilka autorskich cykli tematycznych:

 

#RecenzjaResto: restauracje dla rodzin z dziećmi w Poznaniu

Dobry serial, ale jaki?

#NowyKierunek, który wspiera w dbałości o żywienie, poprawę samopoczucia, ale też sylwetki.

 

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do zapoznania się z zakładką Współpraca oraz kontaktu na: blondpanidomu@gmail.com.