fbpx
sesja kobieca
Strefa Mamy

Ile już schudłam na diecie? (moje efekty – sesja kobieca)

Dzisiejszego wpisu trochę się bałam, a trochę nie mogłam się doczekać. Miałam wątpliwości, czy faktycznie osiągnę zamierzone efekty odchudzania i czy będę miała co zaprezentować i czym się pochwalić. Okazuje się, że od czasu ostatniego wpisu o tym, ile schudłam na diecie pudełkowej udało mi się jeszcze poprawić swój wynik (zarówno kilogramy jak i centymetry), wyrzeźbić ciało, poczuć się w nim lepiej, a nawet… zrealizować sensualną (kobiecą) sesję zdjęciową. Zapraszam Cię więc gorąco do czytania i oglądania, jeśli i Ty masz ochotę wrócić do formy po urodzeniu dziecka (i nie tylko) i nie wiesz od czego zacząć.

 

Efekty diety

 

Przejdźmy od razu do konkretów, dzisiaj nie mam zbyt wiele czasu na długie wywody i zakładam, że zapewne Ty też nie 😉

We wpisie, który podlinkowałam Ci wyżej mogłaś doczytać, że korzystając z cateringu dietetycznego od Butta La Pasta Poznań udało mi się już zrzucić 6,5 kg oraz ponad 42 cm w obwodach ciała.

Teraz chciałabym Ci zaprezentować nową, zaktualizowaną tabelkę z moimi efektami – czyli jak to było na samym początku, a jak jest teraz.

 

efekty diety

i
Podsumowanie wyników

 

Jak widzisz, nie dość, że udało mi się uniknąć efektu jo-jo i utrzymać osiągnięte już wyniki, to uzyskałam dalszy spadek wagi i centymetrów 🙂

Zrzuciłam dodatkowe 2 kg oraz kolejne ponad 13 cm w obwodach czyli łącznie 8,5 kg oraz ponad 55 cm!!! 🙂 Uważam to za świetny rezultat, tym bardziej, że na przełomie grudnia i stycznia nie ćwiczyłam praktycznie w ogóle – ze względu na ciągnące się pasmo chorób w naszym domu.

Obawiałam się też, że okres okołoświątecznej przerwy w diecie mocno mi zaszkodzi, ale mimo to szybko udało mi się po nim wyjść na prostą – wszystko dzięki wytrwałości i skupieniu stricte na ustalonym wcześniej celu.

Wiem jednak, że pewnie jak wiele kobiet i Ty kupujesz oczami 😉, w związku z czym zanim zaprezentuję Ci zdjęcia z sesji kobiecej chciałabym Ci najpierw pokazać te wykonane przeze mnie – prezentujące wymienione w tabelce efekty odchudzania „na żywo” 🥰

Efekty diety luty 2020 kolaż

Moje odczucia

 

Szczerze? Najbardziej dumna jestem z brzucha, tym bardziej, że przeszedł ciąże i porody 😉 W pasie udało mi się zrzucić najwięcej, bo aż 16 cm. To chyba najlepszy dowód na to, że brzuch robi się w kuchni 🥰🥰🥰

Moją bolączką dalej są uda i bryczesy, niemniej jednak nawet spodnie sprzed ciąży z Oliwką są już na mnie za duże i wymieniam je tylko na co rusz to mniejsze rozmiary.

Czuję się lżejsza, piękniejsza i szczęśliwsza. Od wcześniej ustalonego celu, jakim było zejście poniżej 60 kg dzieli mnie już naprawdę niewiele. Jeśli więc i Ty chcesz zrobić coś dla siebie, to (jeśli jesteś z Poznania i okolic) – skorzystaj z kodów rabatowych do Butta La Pasta Poznań:

 


kod Blond daje 15% rabatu na catering dietetyczny, a
kod Blond Pani Domu 10% rabatu na lunch box’y


 

Tymczasem, gorąco zapraszam Cię do obejrzenia mojej sensualnej sesji zdjęciowej 🙂

 

sesja kobieca sesja kobieca sesja kobieca sesja sensualna sesja kobieca tatuaż sesja sensualna sesja kobieca tatuaż


Partnerem publikacji był catering Butta La Pasta Poznań


Zdjęcia: More for Family Fotografia


SPODOBAŁ CI SIĘ TEN WPIS? BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, JEŚLI:
  • zostawisz pod nim komentarz
  • polubisz mój fanpage na Facebooku, tak, żeby być na bieżąco z nowościami
  • zaobserwujesz mój profil na Instagramie